قدیم و جدید، ترکیبی هوشمندانه

بازسازی ساختمان‌ها فعالیتی پیچیده است. بازسازی ها به ایده‌ها و تخصص معماران در زمینه انرژی، محافظت در برابر آتش، دسترسی، ایمنی، و لیست ساختمان‌ها نیاز دارد.

ساختمان پایدار: بازسازی، نه تخریب

آیا ساختمان شما کمی قدیمی شده است؟ شاید یک سیستم گرمایش قدیمی دارد، پنجره‌ها و درب اتوماتیک نشت حرارتی دارند یا تقریبا بدون عایق هستند؟ اگر این گونه به نظر می‌رسد، ممکن است که بخواهید یک بازسازی داشته  باشید. برای مثال، می‌توانید آن را با سیستم گرمایش جدید عایق بندی کنید یا تکنولوژی‌های ساختمان مدرن و طرح‌های مختلف را در آن ایجاد کنید. شما نیاز به برنامه‌های نوین خوب و مناسب برای بهبود بهره‌وری انرژی و طراحی یک ساختمان دارید.

تعمیر و نگهداری و مدرنیزه کردن

ساختمان‌های بسیاری وجود دارند که به تکنولوژی پیشرفته مانند درب اتوماتیک مجهز نیستند. در نتیجه: سطح بالایی از مصرف انرژی، هزینه‌های گرمایش بالا، کاهش کیفیت زندگی که ناشی از آسیب آب و هوایی و محیط زیست است، را دارند. اکثر ساختمان‌ها قبل از اولین دستورالعمل عایق حرارتی ساخته شده‌اند، قطعا زمانی که مصرف انرژی ساختمان را بررسی کنید، مشاهده می‌کنید که بسیاری از آنها اکنون نیاز به نوسازی دارند.

می‌توان بر تعمیر و نگهداری تمرکز کرد، و از طرف دیگر تنها به برطرف کردن نقص‌ها (به روز رسانی جزئی) می‌پردازند. اغلب، تجهیزات قدیمی و تکنولوژی ساختمان با طراحی مدرن و جدید (نوسازی کامل) جایگزین می‌شوند.

نقش اصلی در بازسازی‌ها بر عهده پنجره‌ها و دربها است

بخشی از بازسازی تغییر پوسته بیرونی یک ساختمان مانند دیوارها، سقف و کف‌ها هستند که اغلب عایق حرارتی می‌باشند. علاوه بر این، پنجره‌ها و دربها، سیستم گرمایش، برق، و امکانات بهداشتی معمولا بازسازی، حذف یا جایگزین می شوند.

بازسازی باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود

هوشمند سازی درب جهت انرژی یعنی درب بفهمد چه موقع باید باز شود . نوسازی با تمرکز بر انرژی، جزء مهمی از دستیابی به اهداف آب و هوایی اتحادیه اروپا است. بیش از 18 میلیون ساختمان مسکونی و حدود 7/1 ملیون ساختمان غیر مسکونی به عنوان مثال ساختمان‌های اداری، ساختمان‌های ادارات، بیمارستان‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز ورزشی، تئاترها و … وجود دارند که تا سال 2050 باید به حد “مطلوب” برسند، تا آنها تقریبا بدون تولید CO2 باشند. بازسازی‌های مرتبط با انرژی در ساختمان‌های غیر مسکونی نسبتا سریع‌تر هزینه می‌کنند، زیرا معمولا انرژی بیشتری نسبت به ساختمان‌های مسکونی نیاز دارند. بازسازی حرفه‌ای و فناورانه ساختمانی مدرن گاهی می‌تواند مصرف انرژی را تا 80 درصد کاهش دهد.

بودجه توسعه در قالب وام‌ها و کمک هزینه‌ها برای بازسازی کامل هستند و همچنین شامل اقدامات فردی نظیر عایق سازی، جایگزینی پنجره‌ها، واحدهای تهویه مطبوع و اتوماسیون ساختمان در دسترس می‌شوند.

برای شرکت‌ها و کارگران خویش فرما

برنامه بهره‌وری انرژی – صرفه جویی در بهره وری انرژی برای ساخت و نوسازی

برای افراد خصوصی

نوسازی جهت بازسازی (برای بازسازی خانه یا اقدامات مربوط به انرژی فردی)

نوسازی مناسب (اقداماتی برای کاهش موانع و اقدامات حفاظتی علیه سرقت)

علاوه بر این، کمک هزینه‌هایی نیز به سیستم‌های خانه‌های هوشمند که درب اتوماتیک دارند نیز تعلق می‌گیرد که به عنوان بخشی از بازسازی مناسب یا به عنوان یک اقدام اضافی در انجام کارهای بازسازی انرژی مرتبط است.

برای جوامع، شرکت های شهری و اجتماعی

ساخت و نوسازی انرژی (برای احداث ساختمان‌های موجود در زیرساخت‌های عمومی و اجتماعی، بدون ساختمان‌های مسکونی).

شهر بدون مانع (برای اقدامات جهت کاهش موانع، از طریق آنها ساختمان‌های همگانی و عمومی، امکانات ترافیکی و فضاهای عمومی را می‌توان به شیوه‌ای مناسب و دوستانه بازسازی کرد.)

مشاوره نیز به عنوان کمک به شما ارائه می‌شود

کمک هزینه اغلب به کارشناس انرژی کارآزموده بستگی دارد. به این معناست که برای مثال یک فرد متخصص و یک مقام ارشد محلی می‌تواند از طریق (کمک هزینه برای حمایت از ساخت و ساز) به شما مشاوره دهد.

نوسازی برای بهبود ایمنی، محفاظت در برابر آتش، و دسترسی ساختمان

هدف اصلی بازسازی ها البته اجرای اقدامات صرفه جویی در انرژی است برای مثال استفاده از پنجره دوجداره و به همین دلیل است که بسیاری از مقاله ها موجود است. با این حال، تغییر استفاده نیز ممکن است دلیلی برای نوسازی باشد. این اغلب صاحبان را با مسائل دیگر برای تصمیم گیری در مورد خود می گذارد.

کمک مالی به صاحبان املاک اجازه می‌دهد که مجددا ساختمان خود را دوباره طراحی کنند تا کارایی بیشتری را برای مصرف انرژی فراهم کنند. این به این معنی است که یک ساختمان قدیمی را می‌توان بازسازی کرد تا ساختمان هوشمند شود.

در طول کارهای نوسازی نیز پشتیبانی می‌کند

از هر دو نوع پروژه جدید ساخت و با ایجاد و ارائه مفاهیم جدید برای فن آوری تهویه جهت صرفه جویی انرژی و همچنین محفاظت در برابر آتش و دسترسی به همه مناطق، انواع مدل ها و سیستم های مختلف از ساختمان‌های موجود نیز پشتیبانی می‌کند. محصولات مختلف می‌تواند به طور موثر در صرفه جویی در انرژی با درب اتوماتیک ، از جمله کنترل هوای داخل ساختمان از طریق پنجره‌های خودکار، بستن درب‌ها و از طریق شبکه‌های ساختمانی هوشمند به این پروژه‌ها کمک کند. راه حل‌های درب به سهولت دسترسی بدون مانع، راه‌های امن فرار و بهره وری انرژی را فراهم می‌کنند.

نوسازی ساختمان‌های موجود

راه حل‌های آچیلان در فقط در ساختمان‌های جدید استفاده نمی‌شود. با کمی تلاش بیشتر، آنها را می‌توان در ساختمان‌های قدیمی یا موجود نصب کرد و به صرفه جویی در انرژی و پول کمک می‌کنند.

عضو شورای ساختمان پایدار

محصولات و راهکاهای آچیلان در از ساخت و ساز پایدار (ساختمان سبز) پشتیبانی می‌کند. ساختمان سبز به معنی ساختمان سازی و نوسازی ساختمان‌ها در هماهنگی با مردم و با طبیعت به صورت مدرن، پایدار، سازگار با محیط زیست و صرفه جویی در منابع است.

خبرنامه به روز رسانی‌های منظمی در راستای دنیای ساخت و ساز پایدار را ارائه می‌دهد.

پیشنهادات ویژه برای اتوماسیون ساختمان و بازسازی نمای ساختمان

برنامه ریزی در هنگام انجام تعمیرات بسیار مهم است. ایده‌ها و پیشنهادات بنیادی برای اتوماسیون ساختمان و راهکارهای فنی هوشمند برای نمای ساختمان باید در اوایل فرآیند توسعه انجام شوند:

  • خنک سازی خودکار شبانه
  • باز شدن عرض‌های مختلف پنجره‌ها و درها، به عنوان مثال با انجام تنظیمات تابستان / زمستان
  • پروفیل‌های پنجره‌ای عایق حرارتی و جدا شده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *