بخش بزرگی از گروه به آموزش افراد می‌پردازد تا به کسب و کارشان کمک کند. با آموزش می‌توان رفتارهای تجاری و سودمند و بهبود روحیه کارکنان کمک نمود.
در اینجا 10 مزیت از آموزش کارکنان و مهندسین درب‌های اتوماتیک عنوان می‌شود:

 1. مهندسین و کارکنان شما درک بهتری از کارهای روزانه‌ای که باید انجام دهند خواهند داست، که باعث بالا رفتن سطح توانایی آنها می‌شود.
 2. با اجازه کار دادن به مهندسین و کارکنان آموزش دیده خود، آنها قادر خواهند بود تا نسبت به سرمایه‌گذاری که روی آنها شده است، ارزش قائل شوند و به شما کمک خواهد کرد تا گردش مالی کمتری را در کار داشته باشید.
 3. شما می‌توانید مهارت‌هایی را که از کارکنان درب اتوماتیک خود انتظار دارید مانند تعمیر و نگهداری را برای کارکنان دفتر در نظر بگیرید، و با هدف‌گیری مهارت‌ها می‌توانید نیازهای اجرایی خود را برآورده سازید.
 4. با آموزش کارکنان می‌توانید خدمات بهتری به مشتریان ارائه کنید و همچنین روش‌های ایمنی انجام کار و بهره‌وری را بهبود ببخشید. این مسئوله در ایمنی ساختمان نیز تاثیر زیادی دارد.
 5. مهندسین شما قادر خواهند بود تا مهارت‌های خود را اصلاح کرده و به مهارت‌های جدیدی نیز دست پیدا کنند، و همین امر به نوبه خود باعث بالا رفتن گردش کار و اعتماد به نفس کارکنان شما خواهد شد. با آموزش به کارکنان، می‌توانید از آنها در موقعیت‌های دیگر نیز استفاده کنید. با این عمل دیگر نیاز نیست تا چندین مهندس استخدام نمایید بلکه می‌توانید کل بسته مورد نیاز و انتخابی شما را در یک نفر جمع نمود!
 6. نگه‌داشتن کارکنان مجرب به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید کارهای مختلف جدیدی را انجام داده و آنها را در فرصت‌های مختلف کاری به خوبی متقاعد نمایید.
 7. کاهش اشتباهات و حذف شکایت مشتری با فرآیندی ساده و کارکنان اصلح‌تر، باعث می‌شود تا مطلوبیت شرکت شما به خوبی افزایش پیدا کند.
 8. آموزش به مهندسین سبب می‌شود تا آنها نقاظ ضعف خود را بشناسند و از جنبه‌های خاصی اعتماد به نفس خود را بالا ببرند تا نقش موثرتری در شرکت داشته باشند. با آموزش به مهندسین در دوره‌های مشابه می‌توانید آنها را به سطح بالاتری از دانش برسانید و در دوره‌های مشابه از آنها بهره‌مند شوید.
 9. با رزور کردن دوره‌های آموزشی و دیپلم‌های مختلف برای مهندسین خود، می‌توانید لینک‌های ضعیف را شناسایی کرده و با تکیه بر دانش دیگران آنها را برطرف نمایید.
 10. کارکنان دانش آموخته با دیگر کارمندان، می‌توانند در تیم‌های مختلف کار کنند و یا اینکه بدون نظارت از سوی دیگران به طور مستقل به تجارت بپردازند.

آیا درب‌های دستی فعال شده را می‌توان در بخش درب‌های اتوماتیک طبقه‌بندی کرد؟


چه چیزی سبب می‌شود تا درب “اتوماتیک” شود؟، درب‌ها به عنوان درب اتوماتیک عمل می‌کنند. آنها اینگونه تعریف می‌شوند که :” برای گذر عابر پیاده با یک منبع انرژی خارجی (مثلاً به صورت الکتریکی) به جای استفاده از دست یا انرژی مکانیکی فعال شود.”
فعال‌سازی اتوماتیک به این صورت است که :” از عملکرد فعال‌کننده‌های اتوماتیک، باید اطمینان حاصل شود و معمولاً این فعال‌سازی توسط فردی که در نزدیکی درب ورودی پیاده‌روی می‌کند، انجام می‌شود.”
بنابراین اگر به فعال‌سازی دستی نیازی نباشد، می‌توان درب را به عنوان اتوماتیک طبقه‌بندی کرد.
درب دستی چگونه فعال شده است؟
طبق استاندارد ” در فعال‌سازی دستی کاربر قادر است تا با استفاده از وسیله دستی درب را باز کند.” ممکن است که این درب‌ها به صورت خودکار بسته شوند ولی در ابتدا بایستی به صورت دستی باز و کنترل شوند.
آیا نیاز به نصب علامت‌ها می‌باشد؟
هملنطورکه در استاندارد BS7036 بیان شده است، اطمینان داشته باشید که در هنگام تکمیل مرحله نصب، علامت‌ها بر روی سیستم نصب شده باشند و مسئولیت نمایش دائم و نگهداری از این علامت‌ها بر عهده مالک / ساکنین ساختمان است.
علامت برای ارزیابی نیاز هستند و باید آنها را نطابق با آنچه که ثبت شده است، نگهداری کرد.
آیا برای درب‌های دستی نیاز به علامت‌های درب‌های اتوماتیک است؟
BS 7036 – 0 در بخش 3.9 ذکر می‌کند :” علائم اجرایی باید در صورت لزوم ارائه شوند” اما عنوان نمی‌کند که به چه علامتی نیاز است.
همچنین در بخش 6.11 ذکر شده است که در ورودی درب اتوماتیک باید نشان داد که به صورت خودکار فعال می‌شوند. پس اگر درب به صورت دستی کار می‌کند، دیگر درب اتوماتیک نخواهد بود.
در عوض می‌توان از علامت‌های دیگری برای درب‌های دستی مانند “Keep Clear” استفاده کرد. به این دلیل که به کاربران اطلاع دهد که به درب نزدیک می‌شوند. اما برای درب‌های اتوماتیک که خودکار باز می‌شوند نیازی به استفاده از این علامت نمی‌باشد.

1 پاسخ به 10 مزیت آموزش کارکنان شما و مهندسین درب‌های اتوماتیک
 1. سلام
  به نظر من هم این بخش درب های اتوماتیک، یکی از حساس ترین بخش های این سیستم است و در صورت ایجاد کوچکترین خلل، می تواند کل سیستم را تحت تاثیر قرار دهد.
  چشمی یا سنسور مادون قرمز، سخت افزاری است که حساس به حرکت می باشد. اگر جسم متحرکی در مقابل چشمی قرار بگیرد، سنسور این حرکت را احساس می کند و فرمان باز و بسته شدن را که در واقع سیگنال هایی است که پیام حرکت را دارند، فرمان باز و بسته شدن را به کنترل پنل ارسال می کنند.

  ممنون از سایت خوبتون


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *